Birleşik Akrilik Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.
akrilik levha üreticisi

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ


VİZYONUMUZ

Birleşik Akrilik Sanayi olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdeki yerimizle dünyanın her köşesinde tanınmak, bilinmek, beğenilmek ve tercih edilmek. Düşük maliyetli ve yüksek kaliteli üretimimiz ile uluslararası piyasalarda da lider firma olmayı her zaman hedeflemek. Tüketici beklentileri doğrultusunda çağdaş hizmeti sunabilmek için yenilikleri takip ederek sektördeki gelişmelere ayak uydurmak.

MİSYONUMUZ

Birleşik Akrilik Sanayi şirket vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki ve hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları titizlikle yerine getiren; toplam kalite ve sürekli gelişim anlayışını prensip edinerek müşterilerine, çalışanlarına, ilişki içerisinde olduğu tüm kesimlere kaynak ve değer yaratan dinamik bir organizasyon olma yolundayız. Yenilikçi insan kaynakları sistemleri uygulayarak insan kaynağının etkin bir şekilde yönetiyor ve çalışan memnuniyetini üst seviyede tutuyoruz . Etik değerlere önem vererek toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunuyor; tüm bunları Birleşik Akrilik Sanayi’nin sorumluluk bilinci çatısında topluyoruz.

• Dünyanın sayılı üreticilerinden tedarik edilen kaliteli hammaddeleri alarak, müşteri memnuniyeti odaklı üretim yapıp en uygun fiyatlarla satış yapıyoruz.

• Konularında uzman kadro ile müşterilerine teknik destek ve çözüm önerileri sunuyoruz.

• Güvenilir, kaliteli ve kalifiye elemanları istihdam etmek ve çalışanların gelişmelerine imkan tanıyarak takım çalışmasına dayanan çalışma ortamı yaratıyoruz.

• Yurtiçindeki en küçük müşteriden, uluslararası organizasyonlara kadar ürün tedarik ederek üretime katkıda bulunuyoruz.

• Birleşik Akrilik Sanayi’nin uluslararası pazarda lider olması için çalışıyoruz.